Hakkımızda

“Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur.”

Serkan Raf, 1994 yılında Düzce’de Abdullah Danışmaz tarafından kuruldu.Günümüze kadar yapmış olduğu tüm ürünlerinde öncelik müşteri memnuniyeti olmak üzere, kaliteli malzeme kullanımış olup, profesyonel işçilik ile ikisini birleştirerek müşterilerinin işlerine değer kattı.

Hakkımızda;

Güçlü tasarımlar,yenilikçi ürün ve hizmetlere farklılık yaratıyoruz.

Serkan Raf, 1994 yılında Düzce’de Abdullah Danışmaz tarafından kuruldu.Günümüze kadar yapmış olduğu tüm ürünlerinde öncelik müşteri memnuniyeti olmak üzere, kaliteli malzeme kullanımış olup, profesyonel işçilik ile ikisini birleştirerek müşterilerinin işlerine değer kattı.

Sizde bu kaliteden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.Bize her konuda istek,görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Sizden aldığımız geri dönüşler bizim için çok önemlidir.

Serkan Raf olarak; İşimizi severek yapıyor,her yapmış olduğumuz ürünümüze sevgimizi,alın terimizi ve aklımızı katıyoruz.İşte bu yüzden dir ki 1994 yılından günümüze bölgemizde işimizin zirvesindeyiz.

Bizi seçen tüm müşterilerimiz bilir ki biz yapmış olduğumuz tüm işlerde ister projelendirme,ister nakliye,ister montaj olsun üretimden nihayi sonuça ulaşana kadar yorulmadan,yılmadan ve özenle işimizi yapmaktayız.

Şirket Profili

Bölgesinde Lider,İşinde Uzman

Hafif ve ağır depolama sistemleri sektöründe müşterilerine daha ekonomik ve kaliteli hizmet vermek amacı ile kurulan firmamız, genç yönetim ve üretim kadrosu eşliğinde depolama sistemleri geliştirmekte ve üretmektedir.

Serkan Raf sistemlerinin beyni olan yönetim ve ar-ge kadrosu genç mühendislerden oluşmaktadır.Tüm ürünler titiz ve detaylı projelendirme çalışmaları sonucunda üretim bandına iletilmektedir. Üretimde kullanılan malzeme ve ekipmanın kalitesi üretim kadrosunun tecrübesi ile bir araya geldiğinde ise ortaya kaliteli ve ekonomik ürünler çıkmaktadır.

Üretim ve sonrasında yapılan titiz çalışmalar sonucunda Serkan Raf Sistemleri müşterilerine verimli ve kolay kullanılabilir çözümler sunmaktadır.

Hakkımızda

Vizyon,Misyon & Hizmet Politikası

Serkan Raf;Müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş, kalite beklentilerini koşulsuz algılayan, ürün ve süreçlerini bu yönde sürekli geliştiren bir depo raf sistemleri ve market ekipmanları üretim ve hizmet kurumu olmayı hedefler.

Müşterilerine en iyi hizmeti sunarken aynı zamanda hem yurt dışı hem de yurt içi sektörel gelişmeleri takip ederek yapılan her türlü yeniliği müşterilerine en kısa sürede ulaştırmak ve yaptığı yenilikçi çalışmaları ile optimum çözüm sağlayacak depolama ve raf sistemleri geliştirmektir.

Genç ve deneyimli kadrosu ve titiz çalışma sistemi ile sektörel alanda günün talep ve gereksinimlerini  de göz önünde bulundurarak, aynı zamanda kalite anlayışından ödün vermeden her geçen gün bir adım daha ileri gitmeyi ve müşterilerine daha iyi hizmet ve ürünler sunmayı hedeflemektedir.

İnsan merkezli yaklaşımıyla çalışanlarını daha ileriye taşır, gerçekleştirdiği eylemlerinde kalite farkındalığını ve yenilikçi bakış açısını öne çıkaran kurum kültürüne sahip çıkar.

Profesyonel bir aile olarak sosyal sorumluluklarının gereklerini karşılar ve sürdürülebilir doğal kaynak kullanımını teşvik edecek şekilde üretir.

Gururla başardığımız ve tamamladığımız kilometre taşları.

Rakamlarla Serkan Raf
500+

Tamamlanan Proje

500+

Mutlu Müşteri

25+

Sektördeki Yıl

45+

Ürün Çeşitliliği

Serkan Raf Olarak Prensibimiz

‘“Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır.”

Ürünlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin E-Katalog-Hemen İndirin